Clash Royale Güncelleme Bilgisi 2018

Günümüzün en sevilen ve en popüler mobil oyunlarından biri olan Clash Royale birbirinden farklı güncellemelerle birlikte oyun anlayışında yeni sayfalar açarak tutkunlarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Yapımcıların oyun içerisindeki yaptığı en son Clash Royale 2018 güncellemesi oyun tarihine geçecek nitelikte.

Son güncellemeyle birlikte oyunda varolan küçük detayların kaldırılmasının yanında çok farklı büyük yeniliklerle karşılaşmak artık kaçınılmaz bir hal aldı. Yapılan son açıklama ile klan sandıklarının oyundan kaldırılmasının yanısıra çıkan haberler birçok kişiyi üzerken, gelecek klan savaşlarının ardından bütün oyuncucularda merak odağı oluşturdu.

clash royale güncelleme bilgisi 2018-1

Klan Sandığı Tarih Oluyor

Klan sandığı artık tarihe gömülüyor. Yeni güncellemeyle birlikte klan sandıkları oyuna veda edeceğe benziyor. Klan savaşlarının tüm detayları açıklanmasa da yapılacak savaşların yeri ve mekanı belli oldu. Klan Adası’nda yapılacak tüm maçlar klan savaşına ev sahipliği yapacak. Oyun yapımcıları yeni güncelleme sayesinde sadece klan savaşları değil oyundaki tüm hataların giderilmesi, yeni kart ve yeni isim değiştirme hakkınıda oyunseverlere sunmuştur.

Yeni Kart Geliyor

Yeni kart hakkında detaylar yok fakat, resminden de anlaşılacağı üzere maymun veya operatör şeklinde bir karta benzemesi bekleniyor. Ama bu kart hangi arenanın kartı olacak, nasıl hasar verecek, ne kadar canı var gibi soruların cevapları henüz bilinmiyor. Oyundaki güncellemenin son ayrıntısı ise isim değiştirme hakkı. Normalde bu hak oyun başlarında verilen isimlerin yanı sıra yeniden değiştirilebilecek yepyeni bir özellik.

Kıasaca Clash Royale tarihinin en güzel güncellemelerinden biri olacağı kuşkusuz. Yapılacak güncellemeyle birlikte bambaşka yüzüyle oyunseverlerin karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir