Endüstriyel Armatür Ne Demek?

Gelişen ve çeşitlilik kazanan endüstri sektörüne karşılık sektör ihtiyaçları ve ortamı da en profesyonel şekilde nasıl oluşturulabilir hesapları yapılmaktadır. Bu çalışmaların başında endüstriyel armatür yani endüstriyel aydınlatma çalışmaları gelmektedir.

Doğru Aydınlatmak Önemlidir

İş ortamının yeterli aydınlatmaya sahip olması verimliliğin en önemli kurallarından birisidir. Büyük şirketlerin çalışma ortamını planlayan iç mimarlar tüm koşulları hesaplarken endüstriyel armatür sektörü mühendisleri de onların ihtiyaçlarına karşılık verme gayretindedir.

endüstriyel armatür ne demek-1

İhtiyaç Farklılığı; Ürün Çeşitliliği

İhtiyaç farklılığı ve yaratılmak istenen iç mimariye göre ürün çeşitliliği de bu sektörde çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Tüm ihtiyaçlarınıza rahatlıkla çözüm bulmanız oldukça kolay.

Endüstriyel armatürler temel olarak iki kategoride yer alır

İç Mekan Aydınlatma Armatürleri

Kanopi armatürler, okul tipi armatürler, bant armatürler, etanj armatürler, sıva üstü ofis armatürleri, spot armatürler, LED şeritler, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri

Dış Mekân Aydınlatma Armatürleri

Yol ve cadde armatürleri, projektörler, park ve bahçe armatürleri, havuz armatürleri, dış mekân LED bar ve LED şeritler.

Şık tasarımlar ile dilediğinizi rahatça seçme imkanı sunmaktadır. Birçok renk seçenekleri ile istediğiniz ortamı yaratabilirsiniz. Uzaktan kumanda, otomatik zamanlama ve gece gündüz algılayıcı sensörler ile kullanımı oldukça kolaydır. Dayanıklı ve uzun süreli batarya imkanıyla elektrikler kesilse dahi aydınlatma işlemi devam eder. Gördüğünüz gibi endüstriyel aydınlatma armatürleri için her türlü koşul düşünülmüş ayrıca üstüne de konfor eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir